...

Transfer Bodrum

Transfer Bodrum 

Transfer bodrum sevgili misafirler, İşletme olarak en birincil görevimiz sizleri gideceğiniz yerlere güvenli, rahat, konforlu bir şekilde trafik kurallarına uyarak ulaştırmaktır. Başlangıç noktasından (Milas Bodrum Havalimanı, herhangi bir buluşma yerinden) varacağınız yere kadar emin ellerde hizmet sunmaktayız. Arzu ettiğiniz takdirde araçlarımızda bebek koltuğu sunulmaktadır. 0-6 yaş aralığı çocukların transferi ücretsizdir. Sizlere onaylamış olduğumuz tarifenin haricinde herhangi bir ilave ücret talep edilmeyecektir. Danışmak ya da kendi programınıza belirlemek istediğiniz hallerde bizimle telefon ve mail aracılığı ile 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz. Yapmış olduğunuz transfer rezervasyonlarının iptalini ya da değişikliğini 24 saat önceden bildirimde bulunmanız hizmet kalitemiz açısından önemlidir.
Buluşma Yeri; Milas Bodrum Havalimanı yolcu geliş kapısında personelimiz tarafından “SİZİN İSMİNİZ” olan tabela ile karşılanacaksınız. Rezervasyon konfirmelerinizi yanınızda getirmeniz daha rahat ulaşım ve buluşma açısından yararlı olacaktır. Milas Bodrum Havalimanı içinde, pasaport kontrolünde veya bagaj alımlarında sorun yaşamanız halinde lütfen bize bilgilendirme yapınız, görevli personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.


Bodrum Havalimanı Transfer

Bodrum Havalimanı Transfer yapacağınız rezervasyonlardaki bilgilerinizin doğruluğu sizlere daha iyi bir hizmet sunmamızı mümkün kılar. Lütfen onay mailinizi inceleyip doğruluğundan emin olunuz. Zamanında buluşma noktasında olmayı taahhüt eder, uçak gecikmelerinde veya elveriş durumlarda ilave ücret talep edilmez.