...

Hakkımızda

Hakkımızda

Bodrum Vip Transfer Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Bodrum vip transfer Şirketimiz, müşterilerine sundukları hizmetlere göre gelişmektedir. Geleceğe ait olmak, daha iyi bir hizmet oluşturmak için bu araçları ve müşterileri için en iyi değeri aramak demektir. Bodrum Transfer hizmet sonrası özel şoförlü araç kiralama pazarında olacak; bu güçlü değerler, mükemmel bir vizyon ve iyi tanımlanmış bir misyon vasıtasıyla başarılabilir. Şirketimiz için uzun vadeli bir yol yaratmaya kararlıyız ve müşterilerimizle en iyi hizmeti sunmaya kararlıyız.

Karar almak için, birtakım değerlere güveniyoruz. Bu temel değerler sadece günlük aktivitelerimize değil, aynı zamanda en güçlü inançlarımıza rehberlik eder.

Görevimiz

Şirketin misyonu hem müşteriler hem de sürücüler için Bodrum'daki vip transfer hizmetlerinin kalitesini sürekli iyileştirmeye yardımcı olmaktır. Bodrum Özel transfer sektöründe daha iyi hizmet sunmak için zaman ve çabalarımızı iyi tanımlanmış bir amaç doğrultusunda adamaktayız. Eylemlerimizi ve kararlarımızı iki temel hedefimiz düşünerek oluşturuyoruz:

• Müşterilerimiz - sadece Bodrum'da özel transfer kiralama sektöründe güvenilir hizmetleri sunmayı değil, aynı zamanda tüm müşterilerimize en iyi hizmet değerini sağlamayı hedefliyoruz;

• Sürücülerimiz - Çalışanlarımıza eşit fırsatlar sunan her gün profesyonel çalışma ortamı sunmayı düşünüyoruz.

Vizyonumuz

Şirketin vizyonu, Bodrum havalimanın da Vip Transfer sektöründe lider olmaktır. Bunun için ufkumuzu genişletmeye ve verdiğimiz hizmetlerin kalitesini artırmaya sürekli çalışıyoruz. Bunu başarmak için aşağıdakilerle ilgili uzun vadeli prensipler kurduk:

• İnsanlar: insanlar kendine güvenen, esinlenen ve eşit fırsatlara sahip olmak.

• Hizmet portföyü: en iyi hizmetleri sunun ve pazarın ihtiyaçlarını bilen.

• Kalite: Sunduğumuz hizmetlerin kalitesini sürekli iyileştirerek müşterilerimize öncelik vermeyi.

• Ortaklar: Müşterilerimize değer katacak uzun vadeli ortaklıklar yaratmak

• İtibar: müşterilerimiz, pazarlarımız ve tüm ortaklarınızın gözünde güvenilir bir firma olmak.

• Kar: sorumluluklarımızın tamamının yerine getirilmesine dikkat ederek uzun vadeli gelirimizi en üst düzeye çıkarmak.

• Sürdürülebilirlik: günlük kararlarımıza çevresel yükümlülükler eklerken en iyi finansal sonuçların sağlamak.

Yönetim

Bugün gördüğünüz Bodrum Havaalanı Transferi, altı yıllık zorlu çalışma, tutku ve fedakârlıkların sonucudur. Bu şirket, Bodrum transfer için gerçek bir rüya, bir yöneticiden çok daha fazla bir arkadaş, İş birinci yılda çok iyi gitmese bile, Bodrum vip transfer vazgeçmedi ve hayalleri için savaşmaya devam etti; günde 18 saate kadar yönetici ve aynı zamanda bir şoför olarak çalıştı. Rüya, Vip transfer Bodrum'daki başka bir transfer şirketi için çalıştığı dönemde ortaya çıktı. Bodrum Transfer, hem müşterilere hem de sürücülere karşı nasıl davranıldığını gözlemledikten sonra, müşterilere daha nitelikli hizmetler sunabilmek ve her birinin eşit bir paya sahip olabileceği sürücülere uygun bir yöntem sunabilmesine karar verdi. Bu etik ilkeler ilerlememizin temelinde duruyordu. Bu nedenle, vizyonunda, oluşturmak üzere olduğu şirketin şunları yapması gerekiyordu:

• iyi bir profesyonel olmak

• zarafeti ifade etmek

• Dostça ve nazik bir personele sahip olmak

• Müşterilere ve ihtiyaçlarına saygı duymak

• nazik sürücülere ve temiz arabalara sahip olmak

• Her zaman zamanında olmak

Yaklaşık üç yıllık geniş faaliyetten sonra yöneticimiz bu amaçlara ulaşmayı başardığını söyleyebiliriz. Sonuç olarak, şirket hala istenilen şekli almakta. Her yıl yaklaşık 10.000 müşteriye sahip olmak, bodrum transfer görevinin bittiğini ima etmez. Sürekli iyileştirme, gelişmeler ve% 100 personel katılmasıyla Milas Havaalanı Transfer, her gün sadece havaalanı transferi sağlamakla kalmaz aynı zamanda sıcak ve profesyonel bir karşılama ve her bir müşteriye veda eder ve vaatlerini her zaman güçlü ilkelerine göre yönlendirmeye çalışır.

Bizim takımımız

En başından beri, Bodrum Havaalanı Transfer ekibi her sene bir şoför ve tek bir operatörle başlayıp, en iyi hizmeti sağlamak için orada 90'dan fazla sürücüye ve 22 çalışana ulaşmayı başlayarak büyümeye devam etti. Personel, bu şirketin temelinde yer alan ilkelerden bazıları olan birkaç önemli kriteri takiben kuruldu. Ekibi oluşturmaya başlayınca, amacımız, rezervasyon anından yolculuğun tamamlanmasına kadar müşterilerimize kolay bir yol sağlamak için elinden geleni yapacak güler yüzlü, yardımsever ve profesyonel bir kadromuz olmasını sağlamak. Bunu başarabildiğimize inanıyoruz, bu nedenle, bizimle iletişime geçmek istediğiniz her seferinde eski bir arkadaşınıza benzeyen ve sadece bilgisayarla okuryazar bir çalışan tarafından değil, tanıdık bir kişi tarafından karşılanacaksınız.

Sizi dostluk, profesyonellik ve saygı ile karşılıyoruz!