...

Bodrum Havalimanı Turgutreis Kadıkalesi Transfer

Bodrum Kadıkalesi Turgutreis'in 6 kilometre kuzeyinde karadan ulaşılan küçük bir sahil köyüdür. Kadıkalesi transfer son model araççlar ile vip transfer hizmeti vermektedir. Berrak bir deniz ve narenciye bahçeleri ile çevrili olan Kadıkalesi, Bodrum'a 23 km. Uzaklıkta olup adını Helenistik dönem mimarisinin örneklerinden olan kale kalıntısından almıştır.

Kadıkalesi Havalimanı Ulaşım

Kadıkalesi, Turgutreis'in 6 kilometre kuzeyindedir. Havalimanına ulaşım için taksi veya vip ekonmik transfer ulaşım seçeneğini kullanmaları gerekmektedir. karadan ulaşılan küçük bir sahil köyüdür. Köyün tepesindeki Rum kilisesi, yaklaşık olarak yüzyıldan uzun bir süredir, oldukça iyi bir durumda bulunmaktadır.

Bodrum Kadıkalesi Transfer

Kadıkalesi Bodrum transfer firması olarak yılın 12 ayı 24 saat hizmet vermekteyiz. Kapısının arkasındaki Rum tasvirlerinin hiç örselenmemiş olması şaşırtıcıdır. Küçük kumsal, köyü yaz rüzgârlarından korur. Bazı iskele ve restoranlar bu sakin kıyıda dağınık olarak yeralır. Bir çok otel, restoran ve tatil köyünu barındıran Kadikalesi gün batımının güzelliği ile ünlüdür.

Milas Kadıkalesi Transfer

Milas havalianı Turgutreis Kadıkalesi'ne vip ekenomik en ucuz transfer hizmeti vermekteyiz. Başlıca Kadıkalesi Otel ve transfer fiyatlar.
Kadıkale Resort otel transfer ile ilgi her yıl olduğu gibi bu yılda en ucuz en son model araçlarla hizmet veriyor olacağız.

Kadıkalesi Transfer