...

Gümbet Transfer

Gümbet Transfer Bodrum'un hemen yanı başında 5 km. mesafede güzel bir koyda yer alan ve son yıllarda özellikle yabancı turistler tarafından tercih edilen gözde bir tatil beldesidir. Gümbet'in denizi sığ ve kumsalı uzundur. Bu açıdan özellikle çocuklu aileler için ideal bir tatil yeridir.
Bodrum'a dolmuş ile 5 dk. mesafede yer alan Gümbet'in ismi beldedeki üstü beyaz damlı çok sayıda sarnıçtan gelmektedir. Bodrum Gümbet transfer arası çalışan dolmuşlar özellikle yaz aylarında 24 saat çalışmaktadır.
Son yıllarda oldukça gelişmiş ve çok sayıda otel, pansiyon, restoran, bar ve diskoları ile kendine has bir tatil beldesi konumunda olan Gümbet, aynı zamanda Bodrum yarımadasının önemli su sporları merkezlerindendir.
İnceburun ve Adaburun arasındaki koyda yer alan Gümbet, bu açıdan su sporları için çok elverişli bir konumdadır. Bodrum yarımadasının en popüler su sporları merkezleri de Gümbet'te bulunmaktadır.
Gümbet transfer Bodrum şehir merkezine çok yakın olması ve plajının güzelliği sebebiyle son yıllarda çok hızlı bir büyüme kaydetmiştir. Gümbet, aynı zamanda hareketli gece hayatıyla da özellikle son yıllarda Bodrum'um gece hayatına bir alternatif olmuştur. Akşamları Gümbet sahilinde ve sokaklarında her türlü eğlence imkanını sunan bar, disko, gece kulübü ve restoranlar Gümbet tatilcilerine müzik ve eğlencenin her türünü sunmaktadır.

Gümbet Vip Transfer

Gümbet vip transfer yedi gün 24 saat havalimanı'nda bekleyen lüks araç filosuyla anlık ve transfer rezervasyonlarınıza cevap verebilmektedir. Gümbet ile Bodrum havalimanı arası yaklaşık 45 dakialık mesafede olup seyahatiniz boyunca vip yolçuğun keyfini çıkarın. Deneyimli şoförlerimiz ile vip donanımlı araçlar ile Gümbet tatilinizin güzel başlamasına vesile olamaktayız. Transfer hizmeti veren firmamız sizi Milas havalimanın da karşılamaktadır. Sizin isminiz yazan isim bordlarıyla karşılayıp gideçeğiniz otel veya adresinize bırakmaktadır.

Gümbet Transfer