...

Bodrum Transfer Hizmeti | Bodrum - Otel Vip Transfer Fiyatları

Bodrum Transfer Hizmeti | Bodrum - Otel Vip Transfer Fiyatları

Bodrum Transfer Hizmeti 


Bodrum Transfer Hizmeti olarak Toplantılarınızda, etkinlik ve özel günlerinizde Mercedes Vito özel tasarımlı minibüsler, Audi, Mercedes, Volkswagen, BMW marka lüks otomobillerin yanı sıra filomuzun en seçkin araçlarından olan limuzinlerle Bodrum - Otel Vip Transfer Hizmeti sunmaktayız.

Firmamız lüks araçlarını ihtiyacınız olacak şekilde donatmakta ve her transferden sonra gerekli dezenfekte işlemlerini sağlamaktadır. Önceden yapacağınız rezervasyonlar sonucu kişi sayısına göre ayarlanacak araçlar sizleri hava alanında karşılamak için hazır olacaktır.

Gerek kişisel tatillerde gerek kurumsal etkinlikler için yapacağınız seyahatlerde sizlere otel havaalanı arasında konforlu transfer hizmeti sunuyoruz.


Bodrumun en çok tercih edilen transfer şirketi olarak, VİP hizmet almak isteyen konuklarımıza havaalanından özel karşılama hizmetinden başlayıp adrese ulaşımın sağlanmasına kadar geçen sürede, beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak seyahat deneyimi yaşatmaktayız. Özel bir etkinliğe katılmayı düşünen, şehir merkezinde güzel bir akşam geçirmek isteyen, havalimanından oteline kadar kaliteli bir şekilde ulaşım sağlamak isteyen müşterilerimiz, yabancı dil bilen şoförlerimizle ve lüks araçlarımızla muhteşem bir yolculuk geçirirler. Ayrıca mezuniyet törenleri, düğün, nişan törenleriniz gibi özel günlerinizde de limuzinlerle sizlere sunduğumuz vip transfer hizmetimizden de yararlanarak katılacağınız etkinlik alanına görkemli bir giriş yapabilirsiniz. Bodrum - Otel Vip Transfer Hizmeti sadece özel gün ve etkinliklerle sınırlı kalmaz, özel geziler, iş seyahatleri ve panoramik şehir turu gibi kaliteli ulaşıma ihtiyacınız olduğu zaman da her an bizlere ulaşabilirsiniz. 


Bodrum - Otel Vip Transfer Hizmetlerimizi; kongre, toplantı, seminer ve fuar alanlarına, konser alanlarına ulaşımda da tercih edebilirsiniz. Ayrıca havalimanından otel ulaşımı yapılabileceği gibi tam tersi transferde söz konusu olmaktadır. Bodrum - Otel Vip Transfer Hizmetlerinden faydalanmak için rezervasyon yapmanız gerekir.

Bizlere ulaşmak için çağrı merkezimizle iletişime geçerek seyahat programınız ile ilgili bilgileri belirtmelisiniz. Sizden istenen bilgilerin eksiksiz verilmesi durumunda konforlu bir transfer hizmeti alarak gideceğiniz yere zamanında ulaşabilirsiniz.


Bodrum Transfer Fiyatları


Bodrum Transfer Fiyatları transferde kullanılan aracın marka ve modellerine, km başı yakıt ücretine ve transfer edileceğiniz yerin ne kadar uzaklıkta olduğuna göre farklılıklar gösterebilir. Bizlerle iletişime geçerek en uygun fiyatlarla, rahat, güvenli ve konforlu bir özel taşıma ve transfer hizmeti alabilirsiniz. Rahat etmeniz ve ekstra konforlu bir yolculuk için her türlü ayrıntıya önem vererek araçlarımızla zamanın nasıl geçeceğini fark edemeyeceğiniz bir seyahat ve transfer sunuyoruz. 
Transfer taleplerinizi tek kişi için oluşturabileceğiniz gibi birden fazla kişi veya grup içinde oluşturabilirsiniz. Böylelikle sizlere uygun hizmet verebileceğimiz araçların rezervesi yapılabilir. 200 kişiye kadar koltuk kapasitesi bulunan araçlarla hizmet veren firmamız taleplerinizi en iyi şekilde karşılamaktadır. Araçlarımız arasında binek, minibüs ve otobüs seçenekleri de bulunmaktadır. 
Bodrum Transfer Fiyatları tüm bütçelere uygun olacak şekilde belirlenmektedir. Kiralama sürenize göre ödeme yapabileceğiniz paketlerimiz de mevcuttur. Havaalanı transfer, şehir içi farklı noktalar arası transfer işlemleriniz güvenle sağlanmaktadır.


Bodrum Havalimanı Transferi


Çok seçkin markalardan olan Mercedes Vito, Mercedes V Tourer, Mercedes Viano, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Transporter marka VİP minibüsler ve üst grup olan lüks otomobillerle sağlanan havaalanından otel transferlerini en çok turizm acenteleri tercih etmektedir. Bu özel ulaşım hizmetini, turizm acenteleri sattıkları tatil paketlerine dahil ederek veya ekstra olarak müşterilerine sunabilirler.

Ayrıca otel rezervasyonlarını kendisi yapan ve havalimanlarından konaklayacakları otele sorunsuz ve konforlu olarak ulaşmak isteyen kullanıcılar da transfer hizmetlerini tercih etmektedirler. Hizmetlerimiz sırasında yetki belgesiyle ulaşım gerçekleştiren firmamız deneyimli şoförleriyle güvenliğinizi de düşünmektedir. Transfer araçlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak yapılmakta ve siz değerli misafirlerimizin can güvenliği en üst seviyede sağlanmaktadır.

Sorunsuz bir tatil deneyimi yaşamak için transfer hizmetlerimizi tercih edebilir, bilmediğiniz bir şehirde trafik sorunu yaşamaktan kurtulabilirsiniz.
Müşterilerimizin havalimanlarında başlayan seyahatleri için havaalanı çıkışlarında isimlerinin yazılı olduğu board veya tabletler ya da isteklerine bağlı olarak firmaların logoları ile karşılamalar yapmaktayız.

Uçağınızın ineceği saatte gelen yolcu terminallerinin kapılarında sizlere sunduğumuz vip karşılama hizmetimiz kapsamında çıkış kapısında konuklarımızın valizleri taşınarak yardımcı olunur transfer hizmetlerini alacakları araca kadar eşlik edilir.

Aracın başına geldiğinizde şoför ile tanıştırılan yolcularımızın bagajları araçlara yerleştirilir ve konuklarımız konforlu şekilde hedef noktaya doğru yola çıkar. Bodrum havalimanı transferi sırasında tüm hizmetlerimiz hijyen standartlarında gerçekleşmektedir.


Ucuz Bodrum Transfer Firmaları İletişim Bilgileri


Hizmetlerimiz sizlerin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Transfer hizmetlerine ek olarak şehir turu istendiğinde daha farklı bir ücret söz konusu olacaktır. Firmamızdan önceden yaptıracağınız rezervasyon ile istediğiniz model de aracı talep edebilirsiniz.

Rezervasyon sırasında belirttiğiniz saat aralıklarının değişmesi halinde firmamızı bilgilendirmeniz havaalanında beklememeniz için oldukça önemlidir. Ucuz Bodrum transfer firmaları iletişim bilgileri için web sitemizden ulaşacağınız numaramızı tuşlayıp taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

Milas Bodrum Havalimanı Transfer Hizmeti 

Bodrum Özel Transfer - Bodrum Transfer Hizmeti

Rezervasyonlarınız için 0850 304 46 48 - 0555 052 0710 - 0555 053 0710 veya info@ucuzbodrumtransfer.com adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.