...

Bardakcı Transfer

Bardakcı Transfer koy olarak, Bodrum Limanı'nın hemen dışında yer alan, dünyanın en güzel koylarından biridir Bardakçı isminin de güzel bir hikayesi vardır. Anlatılanlara göre burada bulunan berrak su birikintisinde kendini gören Hermafroditus, kendi yansımasını öyle beğenmiş ki, buradaki su perisi ikisini sonsuza dek birleştirmiş. Ve bu güzel koyun adı su satıcısı anlamına gelen Bardakçı olarak anılmaya başlamış.

Bodrum Havalimanı Bardakcı Transfer

Bugünkü Bardakçı'da ise Bardakçı Butik Otelleri, Bardakçı Apart Otelleri, Bardakçı Pansiyonları, Bardakçı Otelleri ve muhteşem güzellikteki kumsal boyunca uzanan restoranlar yer almakta. Bardakçı, yerel teknelerin uğrak yeri ve marina ile Gümbet arasındaki tepeden yürüyerek sadece birkaç dakika mesafede. Bodrum limanının yan komşusu olan Bardakçı Koyu, Bodrum bölgesinin en çekici ve sakin plajlarından biri. Bu yüzden yerli turistlerin de ve yabancı turistlerin de ilk tercih ettikleri yerlerden. Bodrum merkeze 500 metre yürüme mesafesinde yer alan Bardakçı, Milas Havaalanı'na 35km,Dalaman Havaalanı'na 180km uzaklıkta. İsterseniz Bodrum kalesi önünden de deniz yoluyla ulaşabilirsiniz.

Bodrum Ekonomik Bardakcı Transfer

Tatil deyince eğlence aklıma gelir, eğlenemeden dinlenemem, eğlendikten sonra otelime de yürüyerek dönmek isterim derseniz öncelikle Bardakçı otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Bardakçı Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim.Kesenize ve kafanıza uyan bir Bardakçı Apart Otelinde, bir Bardakçı Butik Otelinde, bir Bardakçı Pansiyonunda veya bir Bardakçı Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi. Bardakçı Otelleri - Merkeze yakınlığı ile tatilcilere konaklamada birçok seçenek sunan Bardakçı, Bodrum'un en çok tercih edilen yerlerinden biri. @bardakcıtransfer #bardakcıtransfer

Bardakcı Transfer