...

Akyarlar Transfer

Akyarlar Transfer Bodrum Yarımadası'nın en keyifli yerlerinden Akyarlar, düne kadar geçimini balıkçılık ve süngercilikle sağlıyordu. Bugünse turizm ön plana çıkmış bulunuyor. Akyarlar, son derece sevimli küçük bir yerleşim yeri.
Ana yoldan sahile indiğinizde balıkçı barınağı sağınızda kalıyor. restoranlar daha çok orta bölümde. Ay şeklinde kumsalı solunuzda. Oteller, moteller, pansiyonlar genelde kumsalın arka bölümünde yer alıyor.
Akyarlarda denizin pırıl pırıl olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Sahilindeki restoranlarda rakı balık muhabbeti yapmak pek keyifli oluyor. Hele geceyse ve ben gibi üzerine bir de denize girerseniz keyfiniz katlanıyor. Burası sörf meraklıları için de adeta bir cennet.
Günün her saati eksik olmayan rüzgarı, bu spor için ideal bir ortam sağlıyor. 'Ben anlamıyorum ki, bana ne' demeyin. En kabiliyetsiz bile bir haftaya kalmadan bu işi öğrenebiliyor.
Bu arada hemen bir hatırlatma yapayım; gittiğinizde açıkta süzülerek bir gidip bir gelen, orta yaşlı usta bir sörfçü görürseniz bilin ki bu Tarık Akan'dır. Akan, 80'li yılların başında hakkında soruşturma açılınca, Akyarlar'a gelmiş belki kaçmam gerekir diye sörf öğrenmiş.
Geliş o geliş...Nereye mi kaçacakmış? Yunanistan'ın Kos (istanköy) Adası'na... Kos'un Türkiye'ye en yakın olduğu yer Akyarlar. Aramızda topu topu 3 mil var. Ve burada kalanlar, sabahları adanın horozlarıyla uyanıyor. Bodrum Akyarlar'ı, sessiz sakin ve ucuz bir tatil geçirmek isteyenlere öneririm.
 

Akyarlar Otelleri Transfer 

Akyarlar Otel Transfer, Kefaluka Resort Milas Bodrum Havaalanı Transfer, Sunny Garden, Nilufer Hotel Bodrum Havalimanı Transfer, Woxxie Hotel Milas Bodrum Airport Transfer Services, Aspat Termera Otel Bodrum Economic Transfers, Castello Di Akyarlar Bodrum Cheap Transfers, Swe Motel Bodrum Havaalanı Taksi, Arhalya Tas Konak Bodrum Havalimanı Taksi, Ilayda Hotel Bodrum Airport Taxis, Meteor Beach Hotel Bodrum Vip Transfer, Sentido Bellazure Bodrum Taxis, Kardesler Motel Bodrum Ucuz Transfer, Mio Bianco Otel Bodrum Economic Transfers, Parilti Beach Apartments Bodrum Shuttle Services, Gulan Apart Bodrum Shuttle, Bendis Beach Bodrum Private Services, Armonia Otel Bodrum Özel Transfer, Fsm Villa Mel Akyarlar Bodrum Car Rental, Acacia Hotel Bodrum Taxi Transfers, Camelot Otel Bodrum Havalimanı Taksi, Vera Club Charm Bodrum Havaalanı Transfer Hizmetleri, Sunny Garden Nilüfer Hotel Bodrum Airport Transfers, Club Mavi Hotel & Suites Bodrum City Transfers, Liv Hotel Minibus Transfers,

 

Akyarlar Transfer